Prekyba automobiliais

Prekiaujame naujais ir naudotais automobiliais iš Vakarų Europos. Ilgametė mūsų darbuotojų patirtis bei patikimi užsienio partneriai leidžia užtikrinti, jog kiekviena mūsų parduodama transporto priemonė yra kokybiška ir neturi jokių paslėptų defektų. Apžiūrėkite šiuo metu parduodamus automobilius čia.

Tarpininkavimas įsigyjant

Radote automobilį, kurį norėtumėte įsigyti, tačiau nesate įsitikinę, ar transporto priemonė yra techniškai tvarkinga bei neturi paslėptų defektų? Mūsų komanda gali jums patarti! Mes padėsime nustatyti tikrąją automobilio būklę ir pateiksime objektyvų transporto priemonės vertinimą. Norėdami susisiekti dėl konsultacijos spauskite čia.

Automobilių nuoma

Nuomojame įvairios paskirties transporto priemones už prieinamą kainą. Siūlome tik patikimus, techniškai tvarkingus ir saugius automobilius. Nuomos sąlygos derinamos individualiai kiekvienam klientui. Susidomėjote? Susisiekite su mumis!

Sportinis pasivažinėjimas

Nuolatos svarstėte, koks jausmas važiuoti automobilių lenktynėse? Mes siūlome ekstremalų pasivažinėjimą sportiniu BMW automobiliu Nemuno žiedo trasoje su patyrusiu lenktyninku. Susisiekite su mumis ir susitinkame trasoje!